درباره ی امین محاسبان صبا:

ما قادر به ارائه مشاوره و ارائه دهنده کلیه امور مالی، مالیاتی، حسابداری، حسابرسی و امور ثبتی و تامین اجتماعی در زمینه های مختلف اعم از (بازرگانی، تولیدی، خدماتی، پیمانکاری و …) و هم چنین تامین نیروی متخصص حسابداری هستیم. ما با دانش و توانایی که برخوردار هستیم طی ارزیابی های دقیق و تخصصی که انجام میدهیم به شناسایی فرآیند ها و چرخه های حسابداری پرداخته و نسبت به طراحی و راه اندازی واحد مالی به صورت مدرن (سیستمی) و کاربردی اقدام می کنیم.

چرا امین محاسبان صبا

شرکت امین محاسبان صبا از آغاز فعالیت تاکنون با تکیه بر شعار سازمانی خود، (اخلاق، نظم، تخصصص، کارتیمی) و هم چنین با بیش از یک دهه سابقه با مشتریان خود همراه است، که حاصل این همراهی اعتماد و تمجیدی است که مشتریان ما، در طی این سال ها به ما ابراز نمودند. و مهم ترین و حساس ترین بخش موسسه خود یعنی واحد مالی و مالیاتی را به ما سپردند. آنچه که همواره در رفتار و باور ما بوده است تعهد، مسئولیت پذیری و جوابگویی، پیگیری و همراهی همیشگی همکاران ما در تمامی امور و حتی پس از اتمام قرارداد مشتریان بوده است. 

تاریخچه امین محاسبان صبا:

بنیان گذار شرکت امین محاسبان صبا، جناب آقای سید محمد هاشمی به صورت تخصصی از سال 1384 در خیابان رسالت در یک واحد کوچک با نام گروه مشاورین امین همراه با همسرشان تا سال 1388 فعالیت نمودند و در سال مذکور شرکت امین محاسبان صبا را در اداره ثبت شرکت ها ثبت رسانده اند و تاکنون با اهداف بلند مدت و تکیه بر نظریه «کاشت، داشت، برداشت» و برنامه ریزی سه دوره ی 5 ساله برای شرکت شروع به فعالیت کرده و به لطف خداوند و همت و کوشش همکارانی دلسوز، متعهد و شخص آقای سید محمد هاشمی، این شرکت توانسته است به این اهداف دست پیدا کرده و در حفظ آن ها تلاش نماید.

  1. 5 سال دوره ی اول (1388-1392)

با بستر سازی و ایجاد زیر ساخت ها برای ثبات مجموعه، تربیت و پرورش نیروهای انسانی متخصص و هم چنین تسلط کامل برای ارائه خدمات حسابداری، حسابرسی، مالیاتی و امور ثبتی، تامین اجتماعی و هم چنین نرم افزار های مالی برنامه ریزی کرده تا مشتریان  در پایان دوره های مالی هیچگونه نگرانی نداشته باشند.

  1. 5 سال دوره ی دوم (1393-1397)

در این دوره با هدف شناخته شدن و بزرگ شدن مشتریان، جذب و همکاری با سازمان های بزرگ و هم چنین جذب مشاوران برتر و متخصص در زمینه های مالیاتی، امور ثبتی و تامین اجتماعی توانستیم به عنوان مشاور نظام صنفی رایانه ای استان تهران و هم چنین نماینده هیئت های حل اختلاف مالیاتی در اجرای ماده 244 ق.م.م انتخاب گردد.

  1. و با آغاز 5 سال دوره ی سوم (1398 -1402)

با سرمایه گذاری و تربیت نیروهای انسانی و تهیه پورتال منابع انسانی و تحقیق در مورد منابع انسانی و پرورش نیروی انسانی به خصوص فارغ التحصیل دانشگاه ها که مهارت لازم را جهت بازار کار ندارند، لذا با دوره های آموزشی به صورت کارگاهی و ضمن خدمت علاوه بر پرورش نیروهای جوان اقدام به خدمات رسانی به شرکت ها در حوزه های مختلف و هم چنین در راستای توسعه ی شرکت اقدام نموده ایم و با نرخ ماندگاری بالای مشتریان و سرمایه های انسانی متخصص و هم چنین وجود مشاوران متخصص در زمینه حسابداری، امور مالیاتی، امور ثبتی و تامین اجتماعی … در تلاشیم برای 5 سال دوره ی چهارم به عنوان شرکت مولد برنامه ریزی کرده و در این مسیر قدم بگذاریم.